Asystent ds. Administracji Kadrowo-Płacowej

Do naszego zespołu Kadr i Płac w firmie Notus Finanse S.A. szukamy energicznej chętnej do nauki osoby, która będzie mogła zdobyć u nas pierwsze szlify w dziedzinie kadr i płac i wspomoże nas w codziennych obowiązkach. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania na stanowisku:
  • Zarządzanie codziennymi dokumentami kadrowo-płacowymi.
  • Komunikacja i korespondencja z zespołem.
  • Organizowanie i nadzorowanie badań lekarskich pracowników.
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją pracowniczą zgodnie z przepisami.
  • Sprawdzanie i aktualizowanie dokumentów pracowniczych.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie.
  • Udział w projektach i wprowadzanie nowości.
  • Codzienne wsparcie dla zespołu.
Oczekiwania względem kandydata:
  • Wykształcenie wyższe lub student.
  • Doświadczenie w administracji.
  • Zdolność do organizacji pracy i przestrzegania terminów.
  • Inicjatywność i efektywność w działaniu.
  • Gotowość do szybkiego wdrażania się w zadania.
  • Dobra znajomość Excela.
  • Znajomość prawa pracy będzie plusem.
Co oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia w firmie z 20-letnim doświadczeniem.
  • Ubezpieczenie życiowe.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie aktywności sportowej.
  • Programy wspierające pracowników.
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji.
  • Okazja do zdobycia cennego doświadczenia w dziedzinie HR.