Asystent kas samoobsługowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu
Miejsce pracy: Wągrowiec
Numer: StPr/24/0310
OBOWIĄZKI:
pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych,obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami,utrzymanie czystości w miejscu pracy,dbanie o ekspozycję towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

[Inne] : Nasze wymagania:aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym,aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do ich wyrobienia,zapał i chęci do pracy,ukierunkowanie na klienta,Oferujemy:umowa o pracę,niezbędne szkolenia,atrakcyjne benefity,przyjazną atmosferę w pracy

Miejsce pracy:

Wągrowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu