Główna Księgowa / Główny Księgowy

ELOKON jest pracodawcą, który oferuje zarówno młodszym, jak i doświadczonym osobom możliwość jak najlepszego wykorzystania swoich umiejętności i kwalifikacji. W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi jak, innowacyjność, wsparcie zespołowe, nastawienie na klienta oraz zaufanie i lojalność. Wzajemny szacunek i profesjonalna atmosfera pozwala nam budować silny zespół, gdzie każdy może rozwijać swoje kompetencje.

W samym sercu Przemysłu 4.0, ELOKON opracowuje rozwiązania bezpieczeństwa dla przemysłu, specjalizuje się w nowoczesnych technikach bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych oraz zaawansowanych technologicznie produktach dla przemysłu, działając na terenie Polski od 1992 roku. Mamy również wiele produktów w zakresie kształtowania bezpieczeństwa w branży intralogistycznej.
Miejsce pracy: Warszawa, Wawer
Twój zakres obowiązków
  • Terminowe sporządzanie i wysyłka deklaracji podatkowych (VAT, CIT, IFT-R, VAT-UE ) oraz pozostałych deklaracji (GUS)
  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod kątem podatkowym i bilansowym
  • Miesięczna kalkulacja podatku dochodowego
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie
  • Księgowanie wyciągów płacowych i list płac
  • Nadzór merytoryczny nad zespołem księgowym
  • Dokładne i terminowe przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca i roku
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w spółkach z kapitałem zagranicznym)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Systematyczność, skrupulatność, komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji własnej pracy i zarządzania czasem
To oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Solidne wdrożenie w zakresie produktów i usług świadczonych przez firmę
  • Dofinansowanie do Karty Multisport, zajęć z języka angielskiego oraz opieki medycznej
  • Możliwość uczestniczenia w projekcie wdrażania systemu erp
  • Profesjonalną i koleżeńską atmosferę pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji przez ELOKON Polska Sp. z o.o. i ELOKON Logistics Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). ”
Administratorem danych jest ELOKON Polska Sp. z o.o. i spółki powiązane z siedzibą w Warszawie, przy ul. Tytoniowej 22. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami / Kandydatkami.