Inspektor ds. rozliczeń z nfz

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/24/2051
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie średnie/wyższe, doświadczenie w obsłudze świadczeń z NFZ i przygotowywaniu ofert konkursowych min. 1 rok, znajomość przepisów dotyczących rozliczania świadczeń medycznych z NFZ (w tym programów pilotażowych), znajomość aplikacji informatycznych wspomagających rozliczenie świadczeń, znajomość pakietu MS Office, dokładność i rzetelność, samodzielność w planowaniu i organizacji pracy, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, analityczne myślenie. Zakres obowiązków: przygotowywanie rozliczeń oraz prowadzenie sprawozdawczości z realizacji umów w programie AMMS, nadzór nad realizacją świadczeń zdrowotnych, prowadzenie sprawozdawczości statystycznej, analiza realizacji z NFZ, monitorowanie i ciągła analiza zewnętrznych przepisów prawnych (takich jak rozporządzenia Ministra Zdrowia, zarządzenia Prezesa NFZ), przygotowywanie ofert konkursowych na świadczenia medyczne do NFZ, obsługa portalu świadczeniodawcy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: znajomość Pakietu Office
Uprawnienia: zdolność analitycznego myślenia
Uprawnienia: rzetelność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 582 do 6 990 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku