Kontroler Finansowy

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko Kontroler Finansowy.
Twoje zadania:
  • kontrola kosztów, bieżące raportowanie finansowe,
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • prognozowanie i analiza finansowa oraz wspieranie strategicznych decyzji Zarządu,
  • doradztwo finansowe dla Zarządu i innych działów firmy.
Nasze oczekiwania:
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kontrolera finansowego, w tym przynajmniej 3 lata w firmie produkcyjnej,
  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu budżetami produkcyjnymi i kontrolowaniu kosztów,
  • doświadczenie w przygotowywaniu i analizie raportów finansowych dla Zarządu,
  • praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych i wprowadzaniu oszczędności kosztowych,
  • wdrażanie i nadzorowanie procedur kontrolnych,
  • doskonała znajomość zasad rachunkowości zarządczej i kosztorysowania,
  • zaawansowane umiejętności w zakresie analizy finansowej i prognozowania,
  • biegłość w korzystaniu z narzędzi ERP (np. SAP, Oracle) i MS Excel,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie,
  • dokładność i dbałość o szczegóły,
  • proaktywność i zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • zorientowanie na osiąganie wyników i chęć do ciągłego doskonalenia,
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i zdolność adaptacji do zmian.
Oferujemy:
  • udział w kluczowych projektach strategicznych firmy,
  • długofalową współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę w oparciu o B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach.