Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Księgowa
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3965
OBOWIĄZKI:
rozliczanie faktur, rozliczanie należności firmy, prowadzenie, sprawdzanie i analizowanie rachunków oraz innych danych księgowych, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej w językach zrozumiałych dla pracowników.Forma umowy: umowa o pracę na czas określony, praca w godzinach od 8.00-16.00Miejsce pracy: praca zdalna wykonywana w miejscu zamieszkania kandydata. Sala E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe staż pracy 1 rok skrupulatność, pracowitość, dokładnośćdoświadczenie roczne w zawodzie,języki obce wymagane do rozmów z pracownikami i przygotowywania niezbędnej dokumentacji w tych językach, znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie znajomosć jezyka gruzińskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 do 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu