Księgowa/księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/24/0892
OBOWIĄZKI:
- Układanie, wpinanie, wprowadzanie dokumentów do programu- Sporządzanie wydruków i deklaracji podatkowych- Obliczanie podatku dochodowego i VAT- Uzgadnianie kont oraz rozrachunków- Wykonywanie pozostałych czynności biurowych zgodnie z poleceniami przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Znajomość przepisów podatkowych
Uprawnienia: punktualność, kreatywność
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Umiejętność obsługi programów księgowych (znajomość Symfonii będzie dodatkowym atutem)

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie