Księgowy / Księgowa

Kim jesteśmy:

Jesteśmy największym dystrybutorem olejów i smarów koncernu Shell w Polsce.

Zajmujemy się sprzedażą olejów, smarów oraz środków obróbczych do zakładów przemysłowych z różnych gałęzi przemysłu. Doradzamy i pomagamy w doborze odpowiednich środków smarnych do maszyn i urządzeń przemysłowych, pojazdów w branży motoryzacyjnej oraz lotnictwie. W skład oferty wchodzą także płyny eksploatacyjne, chemia do pielęgnacji auta i żarówki samochodowe.

Dzięki entuzjazmowi, pasji i wytrwałości jesteśmy na rynku od ponad 30 lat.

Miejsce pracy: Janikowo
Opis stanowiska:
  • Przetwarzanie danych finansowo-księgowych, kontrola obiegu dokumentacji,
  • Prowadzenie syntetycznych i analitycznych kont finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującym Planem Kont,
  • Dekretowanie i ewidencjonowanie zgodnie z wymogami rachunkowości,
  • Dokonywanie operacji finansowych spółki, terminowe regulowanie zobowiązań i egzekwowanie należności,
  • Koordynacja i nadzór prac oddziałów firmy w zakresie przestrzegania przepisów finansowych,
  • Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym dowodów finansowych,
  • Bieżąca analiza koszów,
  • Kontrola formalna dokumentów stanowiących wydatki środków finansowych Spółki,
  • Prowadzenie ewidencji ilościowo-wartościowej stanu i ruchu zapasów magazynowych, środków trwałych oraz ewidencja kosztów,
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowo-księgowych,
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS,
  • Analiza kont księgowych rozrachunkowych.
Wymagania:
  • Biegła obsługa komputera oraz oprogramowania dot. księgowania,
  • Znajomość zasad księgowości, podatków oraz bieżących zmian prawnych,
  • Stanowczość i rzetelność,
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Niezbędne szkolenia,
  • Ambitną i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Benefit system.