Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Księgowy
Miejsce pracy: Puławy
Numer: StPr/24/0659
OBOWIĄZKI:
Księgowanie dokumentów w firmach na KPiR, sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym, sporządzanie deklaracji podatkowych, zgłoszenia ZUS i VAT
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Księgowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Umowa o pracę (możliwość pracy na umowę zlecenie lub kontrakt), elastyczne godziny pracy ustalane w ramach wymiaru czasu pracy na pełny etat (godziny pracy pomiędzy 8-17), wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności od 4300 złWymagana znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR, znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT, chęć do nauki i rozwoju.

Miejsce pracy:

Puławy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach