Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Księgowy
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/1851
OBOWIĄZKI:
gromadzenie i segregowanie chronoligiczne dokumentów,kontrolowanie dowodów księgowych pod wzgledem formalnym i rachunkowym oraz wyjaśnianie błędów,ewidencjonowanie dowodów księgowych w systemie księgowym,ustalanie i dekretacja różnic księgowych,naliczanie odpisów amortyzacyjnych,gromadzenie danych do raportów wewnętrznych i deklaracji skarbowych,współpraca z innymi pracownikami działu księgowosci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel
Uprawnienia: ANALITYCZNY UMYSŁ

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku