Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

ELOKON jest pracodawcą, który oferuje zarówno młodszym, jak i doświadczonym osobom możliwość jak najlepszego wykorzystania swoich umiejętności i kwalifikacji. W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi jak, innowacyjność, wsparcie zespołowe, nastawienie na klienta oraz zaufanie i lojalność. Wzajemny szacunek i profesjonalna atmosfera pozwala nam budować silny zespół, gdzie każdy może rozwijać swoje kompetencje.

W samym sercu Przemysłu 4.0, ELOKON opracowuje rozwiązania bezpieczeństwa dla przemysłu, specjalizuje się w nowoczesnych technikach bezpieczeństwa maszyn i procesów przemysłowych oraz zaawansowanych technologicznie produktach dla przemysłu, działając na terenie Polski od 1992 roku. Mamy również wiele produktów w zakresie kształtowania bezpieczeństwa w branży intralogistycznej.

Miejsce pracy: Warszawa
Po okresie wdrożenia Twoje zadania będą polegać na zadaniach takich jak:
  • Księgowanie w dostępnym w spółce systemie księgowym delegacji służbowych pracowników wraz z ich kontrolą pod względem merytorycznym oraz przygotowywanie rozliczeń podróży służbowych wszystkich Członków Zarządu
  • Kontrola i uzgadnianie sald kont rozliczeniowych pracowników w systemie księgowym
  • Wykonywanie przelewów wychodzących dla Klientów oraz pracowników spółki Elokon
  • Rozwiązywanie problemów w tematach bankowych – m.in. zgłoszenia do banków, wsparcie pracowników oraz zakładanie i likwidacja kart płatniczych pracowników.
  • Przygotowywanie raportu „dzienny cash”.
  • Składanie wniosków o niezaleganiu do Urzędu Skarbowego oraz ZUS, jak również wniosków dotyczących certyfikatów rezydencji do Urzędu Skarbowego w imieniu i na zlecenie Zleceniodawcy.
  • Wsparcie podczas audytu finansowego w zakresie przedmiotu umowy, wskazanego w wyżej wymienionych punktach.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, kierunek/specjalność: finanse, rachunkowość
  • Pierwsze zadania/ doświadczenia w pracy w dziale księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację z innymi spółkami z Grupy
  • Otwartość na naukę i inicjatywa w działaniu
  • Szybkość uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
Mile widziane:
  • Doświadczenie w dziale AP, pełnej księgowości
  • Znajomość systemu Teneum
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę zlecenie
  • Solidne wdrożenie w zakresie usług świadczonych przez firmę oraz wewnętrznych procesów
  • Dofinansowanie do Karty Multisport, zajęć z języka angielskiego oraz opieki medycznej
  • Możliwość uczestniczenia w projekcie wdrażania systemu ERP
  • Profesjonalną i koleżeńską atmosferę pracy
  • Po okresie wdrożenia prace w trybie hybrydowym
Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji przez ELOKON Polska Sp. z o.o. i ELOKON Logistics Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). ”
Administratorem danych jest ELOKON Polska Sp. z o.o. i spółki powiązane z siedzibą w Warszawie, przy ul. Tytoniowej 22. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami / Kandydatkami.