Młodszy specjalista ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0581
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie dokumentacji procesu sprzedaży, zakupu, produkcji. Księgowanie zleceń produkcyjnych. Wprowadzanie danych do systemu księgowego. Księgowanie prostych operacji gospodarczych. Pomoc w realizacji działań księgowych. Archiwizacja dokumentów księgowych (zgodnie z programem stażu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wyksztalcenie co najmniej średnie ekonomiczne. Wymagana obsługa komputera, znajomość MS Office, podstawowa znajomość prawa rachunkowego i podatkowego, komunikatywność, sumienność, rzetelność, spostrzegawczość, dokładność. Staż na jedną zmianę w godz.: 7-15. Miejsce odbywania stażu: Bochnia. Staż w ramach Rezerwy Funduszu Pracy dla osób z terenów wiejskich.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni