Młodszy specjalista ds. procesów finansowo - księgowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5402
OBOWIĄZKI:
• ściąganie zaległych należności od klientów w języku portugalskim i angielskim• Odgrywanie kluczowej roli w przepływie środków pieniężnych klienta, zapewniając monitorowanie i skuteczną kontrolę kredytu udzielanego klientom• Wydawanie i monitorowanie automatycznych i ręcznych przypomnień dla klientów w języku portugalskim i angielskim• Dokumentowanie interakcji z klientami w systemie• Prowadzenie księgi rachunkowej jako część zespołu kredytowego• Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z klientami zewnętrznymi w języku portugalskim i angielskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: portugalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie: wykształcenie wyższe

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 520 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie