Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Ogłoszenie numer: 9187633, z dnia 2024-08-23

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Miejsce pracy: Milanówek

Opis stanowiska

  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Księgowanie raportów kasowych
  • Księgowanie faktur zakupowych
  • Księgowanie faktur sprzedażowych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • Analizowanie kont rozrachunkowych (należności i zobowiązania)
  • Ewidencja i rozliczanie kosztów międzyokresowych (RMK)
  • Współpraca z główną księgową

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości minimum 3 lata
  • Znajomość programu CDN-XL będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • Znajomość wiedzy na temat zasad rachunkowości, sprawozdawczości finansowej i prawa podatkowego
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Dobra znajomości MS Excel
  • Rzetelność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy
  • Stanowisko z możliwością rozwoju i awansu
  • Opiekę medyczną Lux med
  • Ubezpieczenie grupowe oraz Karta Multi Sport
  • Sprawny proces rekrutacji