Samodzielny księgowy/ księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Miejsce pracy: Marszałki
Numer: StPr/24/0337
OBOWIĄZKI:
- wprowadzanie danych do systemu finansowo- księgowego,- weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym.- księgowanie faktur sprzedaży oraz faktur zakupu (krajowej i zagranicznej),- sporządzanie sprawozdań do GUS<- księgowe zamknięcie miesiąca/ roku,- rozliczenia z US ( podatki, VAT- JPK, VAT- EU i inne)- współpraca ze wszystkimi działami spółki,- inne zadania wyznaczone przez przełożonego - istnieje możliwość przyuczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
Uprawnienia: kurs- samodzielnych księgowych
Uprawnienia: pracownik administarcyjno-Księgowy
Uprawnienia: certyfikat księgowego

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : znajomość prawa podatkowego i zagadnień finansowo- księgowych

Miejsce pracy:

Marszałki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie