Specjalista ds. Księgowości

Puławska Accounting jest biurem rachunkowym, zrzeszającą zespół specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zarządzania. Spółka obecnie zatrudnia ponad 20 osób. Puławska Accounting stawia sobie za cel wspomagać rozwój oraz doskonalenie organizacji i zarządzania przedsiębiorstw swoich Klientów.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentacji finansowej.
  • Prowadzenie i uzgadnianie ewidencji księgowych.
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz różnych sprawozdań finansowych.
  • Sporządzanie bilansów i raportów finansowych.
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Obsługa księgowości dla osób fizycznych i prawnych.
Czego oczekujemy:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w księgowości.
  • Preferowane wykształcenie średnie ekonomiczne i/lub certyfikat księgowy.
  • Znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości.
  • Biegłość w obsłudze programów księgowych (np. Symfonia) oraz MS Excel.
  • Analizowanie danych, systematyczność, dokładność, samodzielność.
  • Komunikatywność i skuteczność w przekazywaniu informacji.
Nasza oferta:
  • Stała umowa o pracę.
  • Pakiet medyczny.
  • Praca w dynamicznym zespole z możliwościami rozwoju zawodowego.